Kontakt
Kontakt
Bild
Våra medarbetare i Kalix och Motala

 BORÖ Pannan AB i Kalix
Växel +46 (0) 923-166 80,  info@boroe.com

Vice VD  
Ellinor Rönnkvist  0923-795 73
ellinor.ronnkvist@boroe.com 

Produktutveckling/Marknad/Försäljning Värmeprodukter  
Johan Ekholm  0923-795 36
johan.ekholm@boroe.com

Produktutveckling/Försäljning Värmeprodukter
Joakim Sandberg  0923-795 38
joakim.sandberg@boroe.com

Support Värmeprodukter
Magnus Hallman  0923-795 33
magnus.hallman@boroe.com

 

BORÖ Pannan AB i Motala
växel +46 (0) 923-166 80,  info@boroe.com

Motala Företagspark, Fastighetsförvaltning
växel +46 (0) 923-166 80, bo.ronnkvist@boroe.com

VD
Bo Rönnkvist  0141-485 02
bo.ronnkvist@boroe.com

Ekonomi
Stefan Kyller  0141-485 03
Stefan.Kyller@boroe.com

Produktion
Tommy Andersson  0141-485 30
tommy.andersson@boroe.com

Konstruktion
Simon Lundin  0141-485 13
simon.lundin@boroe.com

Logistik/Inköp
Max Ljungberg  0141-485 10
Max.Ljungberg@boroe.com

Kommunikatör/IT Motala
Annelie Bornemo  0141-485 08
annelie.bornemo@boroe.com

Order och försäljning av Trinettekök

Annelie Bornemo  0141-485 08
annelie.bornemo@boroe.com

Max Ljungberg  0141-485 10
Max.Ljungberg@boroe.com

     


 

 
 

 

BORÖ WORLDWIDE

Kalix
Motala
Bosnien

 

 

BORÖ - SERVICE & SUPPORT

Här hittar du vanliga frågor och svar (FAQ) om våra produkter samt länkar till produktbeskrivningar och manualer.
 
 

BORÖ - NYHETSBREV

En gång/månad utges Borö Nyhetsbrev. Du som vill ha detta per automatik via mail kan anmäla detta här.

 
 
Borö Pannan AB • Bangårdsvägen 1 • 952 31 Kalix • +46 923-166 80 • info@boroe.com  Logga in